Piabet 30Free Spin

Yemyesil

Yönetici
Moderator
  1. Bu promosyon sadece whatsapp hattı üzerinden aktarılmaktadır.
  2. Promosyona hak kazanabilmek için WhatsApp Numaramız: +31 685 781 889 kişi listenize ekledikten sonra ”piabetkazandırır” yazamanız yeterli olacaktır. Freespinleriniz kısa süre içinde hesabınıza eklenecektir.
  3. Bu promosyondan her üye sadece 1 defa faydalanabilir, bu promosyondan faydalanan üyelerin ikinici talepleri dikkate alınmayacaktır.
  4. Her üyeye eklenecek FreeSpin sayısı 30 ile sınırlıdır.
  5. FreeSpinler ile maksimum 100 TL kazanç sağlanabilir.
  6. Freespinden elde edilen kazançların çekilebilmesi için kazanılan tutarın 10 katının Casino oyunlarında çevrilmesi gerekmektedir.
  7. Freespinler yalnızca blood suckers, dead or alive ve wild wild west oyunlarında geçerlidir.
  8. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Piabet hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesine el konulacaktır.
  9. Adana, Mersin,Denizli, Hatay, Manisa ve Sakarya(Adapazarı) yerleşim bölgelerindeki kullanıcılar ve Türkiye dışında bir ülke IPsi ile kayıt olan kullanıclar bu bonustan(yatırım bonusları dahil) faydalanamaz. Bonus aldıklarında bonus ve tüm kazançları iptal edilirSitenin kesinlikle Bonusalanı ile bir baglantisi yoktur bilgi amaclı paylasilmiştir...
 
Üst